Hizmetlerimiz

ÇALIŞKAN ÇİT

Hizmetlerimiz

Spor Sahaları
Amatör amaçlı spor sahaları için uygulanan çit sistemleridir. Yatay kuşaklarla desteklenmiş boru dikmeler arasına PVC kaplı örgü teli gerdirilmesi ile oluşmaktadır. İstenilen yüksekliklerde uygulana bilmektedir. Altyapı ve çevre çiti ve saha aydınlatması olarak hizmet verilmektedir.
Hayvan Barınakları
Hayvanların zarar görmemesi ve sağlıklı, güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için yapılan sistemdir. Çalışkan Teleçit İmalat Montaj ve Sistemleri olarak bu hizmeti dileyen müşterilerimize uygulamaktayız.
Lpg Tankları
Firmamız Çalışan Teleçit İmalat ve Montaj Sistemleri bu uygulamayı sizleri için en kısa sürede uygulamakta ve lpg tanklarınızı güven içince hiç bir güvenlik zaafiyeti vermeden korumanızı sağlamaktadır.
Panel Çit
Dekoratif Çit hasırları güvenliğin yanında, doğaya uygun renkleri ile çevreye de uygunluk sağlamaktadır. Fabrikalara, okullara, Çiftliklere, villalara, sitelere ve bir çok çevre güvenliği gerektiren mekanlara uygulanmaktadır.
Bahçe Çit
Yapay çimden oluşan Bahçe Çit ürünlerimiz ile iç ve dış mkanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz Ürünlerimizin bir kısmı özel boya kaplıdır. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim. Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır.
Düzlemsel Jiletli Tel
Güvenlik gerektiren yerleşim alanları, enerji üretim merkezleri, cezaevleri, askeri tesisler, ülke sınırları, karayolları, hava alanları, özel konutlar, siteler, depo ve fabrikalar, petrol ve doğalgaz boru hatlarında v.b. kullanım alanlarında uygulanabilir.
Helezonik Jiletli Tel
Kullanım Alanları : Cezaevleri, Askeri Tesisler, Ülke Sınırları, Karayolları, Hava Alanları, Özel Konutlar, Siteler, Depo ve Fabrikalar, Petrol ve Doğalgaz Boru Hatlarında v.b.
Düz Hat Jiletli Tel
Kullanım Alanları : Cezaevleri, Askeri Tesisler, Ülke Sınırları, Karayolları, Hava Alanları, Özel Konutlar, Siteler, Depo ve Fabrikalar, Petrol ve Doğalgaz Boru Hatlarında v.b.
Yüksek Güvenlik Çiti
Güvenlik çitleri, otomatik uygulamalar ve fabrika robotlarının çalışma alanını korumak üzere bir açık alan oluştururlar. Ayrıca makinelerin hareketi sonucunda malzemelerin yerinden fırlama olasılığı bulunan alanları da da muhafaza ederler.
Dikenli Tel
Dikenli tel, asıl olarak bir yerin sınırlarının belirlenmesinde kullanılan araçtır. Üretimi açısından kablo ile benzerlik taşımaktadır fakat dış yüzeyi plastikle ve diğer iletken materyallerle kaplı değildir. Dikenli tel, iki ayrı düz telin birbirine burularak sarılması suretiyle kuvvetlendirilir.
Açılır Kapılar
Otomatik Açılan Kapı denildiğinde düşünülmesi gereken ürün otomatik kapı ve fotoselli kapılardır. referans listemizi incelemek ve otomatik kapılar hakkında daha detaylı fikir edinmek için lütfen sitemizin diğer sayfalarını da inceleyiniz.
Raysız Kapılar
Firmamız raysız kapı sistemleri konusunda sizlere çözüm getirmek ve her türlü kolaylığı sağlamak için bu hizmeti sunmuştur. Yapmanız gereken bizi tek bir telefon ile arayarak bu sistem hakkında bilgi almak ve Çalışkan Çit kaltesi ile uzun yıllar kullanacağınız kapılara kavuşmak.
Sürgülü Kapılar
Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedefleyen firmamız sizin için özel olarak montaj ettiği sistemlerden bir tanesi ise sürgülü kapılardır. Bu sistem en kısa zamandı istediğiniz yere uygulanmakta ve aynı gün teslim edilmektedir.
Beton Direk
Düz veya kavisli tip beton direkler arasına galvaniz veya PVC kaplı, dikenli tel, örgü teli veya her iki malzeme birden gerdirilerek uygulanan çit sistemleridir. Genel olarak arazi çitlerinde kullanılmaktadır.Standart yüksekliklerderdirler.
Galvaniz ve Pvc Kafesli Tel
Galvaniz tesisimiz modern tel çekme makineleriyle tel çapında en asgariye indirilmiş hata payı ile ovalliği alınmış tam yuvarlak çapta üretilmektedir. Kafes Telleri tesisimizde istenilen göz aralığı, malzeme cinsi, tel kalınlığı, genişlik ve uzunlukta seri olarak imal edilmektedir.